» Wersja polska :: Oferta
 
 


Zbudowana w latach 30-tych XX-wieku Willa Marysin w Bukowinie Tatrzańskiej w okresie 2004-2005 została poddana gruntownej modernizacji. W rezultacie powstała nowoczesna willa apartamentowa, która zachowując cechy stylu zakopiańskiego spełnia jednocześnie wymogi UE, w szczególności w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

 
 

W obiekcie znajduje się 12 różnej wielkości apartamentów, z których każdy wyposażony jest co najmniej w jedną sypialnię, łazienkę z kabiną prysznicową oraz salonik. Kompletnie wyposażony aneks kuchenny umożliwia przygotowywanie posiłków w dogodnej porze.
Wszystkie apartamenty posiadają dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy), znajduje się w nich także TV-sat i telefon. Na narty, deski i inny sprzęt sportowy przeznaczone są specjalne boksy. 
 

 
 
 

Jako jedyny obiekt noclegowy w okolicy Willa Marysin posiada windę osobową – udogodnienie nie do przecenienia dla turystów, narciarzy, a także osób niepełnosprawnych.

Przed budynkiem znajduje się duży, dozorowany parking wewnętrzny. Nad bezpieczeństwem gości i ich mienia całodobowo czuwa personel oraz agencja ochrony. 
 


Willa Marysin znajduje się na wysokości 997 m n.p.m. – jest to ostatni budynek w kierunku Łysej Polany, na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Na życzenie gości istnieje możliwość zorganizowania atrakcji lokalnych jak kuligi, wycieczki z przewodnikiem itp. Organizujemy także pobyty integracyjne dla firm.

Bukowina Tatrzańska posiada niepowtarzalny klimat, pokrywa śnieżna utrzymuje się od grudnia do marca, a w wyżej położonych miejscach do końca kwietnia.

Od 2004r.(od wstąpienia Polski do Unii Europejskiej) Bukowina rozwija się niezwykle dynamicznie, w zakresie niektórych usług turystycznych wręcz dystansując Zakopane. W chwili obecnej w Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej  i Jurgowie czynnych jest już ponad 40 wyciągów narciarskich i kolei krzesełkowych – w budowie są następne.
 

W odległości ok. 800m od Willi Marysin znajduje się Terma Bukowina -12 basenów z ciepłą wodą – największy tego typu obiekt w regionie.

 


 

Poza sezonem narciarskim Bukowina Tatrzańska oferuje wspaniałe szlaki turystyczne w Tatrzańskim Parku Narodowym – warto wiedzieć, że całe Tatry Wysokie, Rysy, Dolina Pięciu Stawów i Morskie Oko leżą na terenie gminy Bukowina Tatrzańska. Na terenie gminy wyznaczone są ścieżki rowerowe, a na rzece Białce istnieje możliwość uprawiania raftingu. Przez cały rok odbywają się tu imprezy folklorystyczne – najbardziej znane to sierpniowe Sabałowe Bajania i styczniowy Karnawał Góralski.

W bezpośrednim sąsiedztwie gminy Bukowina Tatrzańska znajdują się Pieniny i Gorce, a tylko 8km jest do Słowackiego Spiszu i dalej na Orawę i Węgry.

Bukowina z racji swojego „wierchowego” położenia – o czym nie wszyscy wiedzą - jest całkowicie wolna od zjawisk powodziowych.
 
 

 

Uwaga! W Willi Marysin obowiązuje całkowity zakaz palenia - także na balkonach.
żeby zobaczyć powiększenie - kliknij na zdjęcie


1 2 


 

Copyright © MATinternet 2005